Слово декана

Привітання декана

Дорогі друзі!

Цей рік приніс неймовірні здобутки для юридичного факультету СНАУ. Студентські перемоги у наукових конкурсах, отримані міжнародні проекти, відкриття аспірантури, нового наукового журналу «Приватне та публічне право» та нової  спеціальності – Міжнародне право із навчанням на англійській мові – ось неповний перелік наших досягнень.

Разом із Вами юридичний факультет прагне позитивних змін. Для цього наш колектив обрав чи не найскладніший, але єдино правильний спосіб – невтомно працювати над методикою організації якості освіти, постійно самовдосконалюватися, навчаючись та навчаючи, запроваджувати сучасні дистанційні курси, дослухатися до практиків та змінювати на вимогу часу навчальні програми. Усе це для того щоб НАШ ВИПУСКНИК був конкурентоспроможним на ринку праці, володів необхідними навичками та компетенціями.

Скажу з досвіду, навчання на нашому факультеті на освітньому ступені бакалавра чи магістра, на денній чи заочній формі, бюджетній чи комерційній, відкриває сучасні можливості для тих, хто прагне змінити себе та навколишній світ. Це і є наше кредо.

Декан юридичного факультету,

доктор юридичних наук, професор, суддя ТВ-проекту ТК “Інтер” Сімейний суд – сезон 2016-2017.

Світлана Запара