Головна-ТОР3

Mіжфакультетська спартакіада Cумського НАУ

Турнір з футзалу серед аматорів «Кубок Голови Ради адвокатів Сумської області 2019» (Фото)

16 березня у спортивному комплексі Сумського національного аграрного університету відбувся турнір з футзалу серед аматорів «Кубок Голови Ради адвокатів Сумської області 2019».

Участь у змаганнях, окрім команди Ради адвокатів Сумської області «Зірка», взяли ще 5 команд.

За результатами жеребкування до групи «А» потрапили команди Головного територіального управління юстиції у Сумській області, Управління патрульної поліції в Сумській області, команди учасників бойових дій «Ураган».  Групу «В» сформували команди Ковпаківського районного суду м. Суми «Псел», Ради адвокатів Сумської області «Зірка» та юридичного факультету Сумського національного аграрного університету.

Честь відкривати змагання випала командам Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Управління патрульної поліції в Сумській області. Поліцейські до 4 хвилини зустрічі двічі вразили ворота суперників і, здавалось, легко здобудуть перемогу, однак команда юстиції проявила справжній характер і матч завершився нічиєю – 3:3.

В інших матчах цієї групи команда учасників бойових дій «Ураган» доволі впевнено переграла своїх суперників – 4:2 – команду УПП в Сумській області й  7:2 – команду ГТУЮ в Сумській області та пробилася до фіналу турніру.

У першій грі групи «В» зустрілись команди Ковпаківського районного суду м. Суми «Псел» та Ради адвокатів Сумської області «Зірка». Вже на першій хвилині зустрічі Анатолій Шпаков після награної комбінації вразив ворота представників суддівського корпусу. Гра проходила за повної переваги «Зірки» і до 15-ї хвилин на табло були непристойні 7:0 – дубль оформив Анатолій Шпаков, хет – трик Євген Страшок, по одному м’ячу забили Дмитро Чернишенко та Богдан Пулинець. Попри такий рахунок гравці «Псла» не припинили боротьбу та Сергій Лозов̓ягін зміг все-таки відзначитися голом престижу у воротах нашої команди, які, як завжди надійно, захищав Олексій Архипенко.

У другому матчі групи «В» на «Зірку» очікував надскладний суперник – молоді футзалісти юридичного факультету СНАУ, чемпіони цього навчального закладу серед факультетів! Вже у дебюті зустрічі багатоходова комбінація адвокатів закінчилась націленою передачею Валерія Бондаря на Євгена Страшка, який в один дотик п’ятою залишив автограф у воротах студентів. Гра проходила на зустрічних курсах, однак у підсумку, завдяки самовідданій грі у захисті Костянтина Діброви, Віталія Кордюка та капітана команди Дмитра Грищенка, цей гол залишився єдиним. Як підсумок – перемога досвіду над молодістю з рахунком 1:0 і «Зірка» вийшла до фіналу.

В останньому матчі групи студенти реабілітувались перед власними вболівальниками на чолі з деканом факультету Світланою Іванівною Запарою, не залишивши жодного шансу гравцям «Псла» – 8:0.

У втішному матчі між командами ГТУЮ в Сумській області та Ковпаківського районного суду м. Суми «Псел», останні, не реалізувавши безліч гольових моментів, зазнали третьої поразки на турнірі – 0:3.

У матчі за третє місце між командами УПП в Сумській області та ЮРФАК СНАУ розігрався справжній трилер. Вже у дебюті зустрічі поліцейські вразили ворота студентів і з рахунком 1:0 виграли перший тайм. У другій половині гри усі спроби майбутніх юристів розбивались об скелю, якою був воротар суперників – Сергій Дерев’янко. Однак в середині другого тайму і він був безсилий після удару Андрія Вовницького.  Коли, здавалось, серії пенальті у грі не уникнути, лідер команди студентів Артур Задорожній схилив шальки терезів на користь своєї команди – 2:1 і третє місце за собою забронювали студенти юридичного факультету СНАУ.

Фінал. «Ураган» – «Зірка». Протягом усього поєдинку на майданчику точилась запекла боротьба двох рівних, гідних один одного та головного трофею суперників. Рахунок у зустрічі за кілька секунд до завершення першого тайму вдалось відкрити учасникам бойових дій. У перерві команда адвокатів проаналізувала свої помилки і майже одразу після поновлення гри зусиллями Дмитра Грищенка після передачі Валерія Бондаря відновила статус-кво. До кінця основного часу ніхто з суперників не хотів ризикувати і на команди очікувала серія пенальті. Перший удар ураганівців був точним, так само як і пенальті у виконанні Євгена Страшка. З другим ударом суперника чудово впорався голкіпер нашої команди Олексій Архипенко, натомість Віталій Кордюк з шести метрів був безжальним до воротаря суперників – 2:1. Наступним ударом учасники бойових дій зрівняли рахунок у серії, проте останнє слово було за капітаном «Зірки» – 3:2.

Таким чином, перемогу у турнірі з футзалу серед аматорів «Кубок Голови Ради адвокатів Сумської області 2019» здобула команда Ради адвокатів Сумської області «Зірка», друге місце посіла команда учасників бойових дій «Ураган», третє – команда юридичного факультету Сумського національного аграрного університету. У лізі «SILVER» місця розподілились так: І місце – команда Управління патрульної поліції в Сумській області, ІІ місце – команда Головного територіального управління юстиції в Сумській області, ІІІ місце – команда Ковпаківського районного суду м. Суми «Псел».

Індивідуальними нагородами у командах були відзначені – Євген Страшок («Зірка»), Іван Вельбой («Ураган»), Артур Задорожній («ЮРФАК СНАУ»), Сергій Дерев’янко («УПП»), Сергій Костюк («ГТУЮ»), Сергій Лозов̓ягін («Псел»).

Найрезультативнішими гравцями з п’ятьма голами стали Євген Вовк («УПП») та Артур Задорожній («ЮРФАК СНАУ»), найнадійнішими воротарями з двома пропущеними м’ячами у пасиві – Олексій Архипенко («Зірка») та Владислав Сєрий («ЮРФАК СНАУ»).

Окремими призами були нагороджені найдосвідченіший гравець турніру – суддя  Віктор Борисович Князєв, наймолодший учасник змагань – студент Андрій Вовницький, а також юридичний факультет СНАУ, в особі декана Світлани Іванівни Запари  – за сприяння в організації та проведенні Кубку.

Усі учасники змагань відзначили високий рівень організації турніру, дружню спортивну атмосферу та висловили побажання, щоб такі змагання стали традиційними. Отже, до нових зустрічей на спортивному майданчику!!!

У СНАУ визначили кращих футболістів (Фото)

З 26 лютого по 5 березня в спортивному комплексі нашого університету відбулися змагання з міні-футболу, які проводяться в рамках спартакіади Сумського НАУ серед збірних команд факультетів. В змаганнях взяли участь футболісти з усіх 8 факультетів.

Кожна з ігор цього турніру була емоційною і запеклою, та найцікавішим матчем, як і очікувалося, стала фінальна гра між біолого-технологічним та юридичним факультетами. Протягом усього поєдинку гравці обох команд показували технічну, швидку та емоційну гру, викладаючись та віддаючи всі сили для бажаної для них перемоги, та все ж майстерність футболістів юридичного факультету виявилась кращою, і за рахунку 3:1 вони стали цьогорічними чемпіонами СНАУ з міні-футболу.

Тож, за підсумком проведених змагань призові місця розподілились таким чином:

1 місце – юридичний факультет;

2 місце – біолого-технологічний факультет;

3 місце – факультет ветеринарної медицини.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!