Головна-ТОР3

Партфоліо – візитна картка студента юрфаку

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Портфоліо – це сукупність відомостей про людину, досьє, зібрання документів, зразків робіт, фотографій, що дають уявлення про можливості, здібності фахівця.

Портфоліо студента – це папка індивідуальних освітніх і творчих досягнень студента за час навчання на юридичному факультеті СНАУ.

Мета портфоліо – максимально розкрити індивідуальні можливості кожного студента, розвинути мотивацію до безперервного навчання, підвищення самооцінки.

У Портфоліо студента необхідно зібрати, систематизувати і зафіксувати результати власного розвитку, зусилля, прогрес і досягнення, продемонструвати свої здібності та інтереси.

Портфоліо студента Юридичного факультету СНА У складається з розділів:

Розділ 1. Рейтинг студента

Розділ 2. Професійні знання

Розділ 3. Професійні навички та вміння

Навчальні візити до органів державної влади, установ, судів

Розділ 4. Відзнаки і заохочення

Розділ 5. Участь і досягнення у позанавчальній діяльності

Частиною Портфоліо студента є також усі дипломи, сертифікати, грамоти, подяки, відгуки, оцінка виконуваних в університеті доручень, фотографії та інші офіційні документи, що свідчать про досягнення в навчальних, спортивних, творчих, наукових, громадських та інших заходах.

З огляду на посилення професійної конкуренції «Портфоліо студента» розглядається роботодавцями як важливий об’єктивний показник якості підготовки потенційного працівника і враховується при прийнятті його на роботу, тобто ваше Портфоліо надалі послужить вам основою для складання резюме випускника.

Ось чому так важливо з перших днів оволодіння професією намагатися вчитися добре, якісно виконувати завдання викладачів, брати участь у студентських заходах, збирати всі об’єктивні свідчення виконаної роботи і тоді з часом ваше студентське Портфоліо стане фундаментом вашої майбутньої професійної майстерності, яке знайде своє відображення в Портфоліо фахівця.

Необхідно сказати про те, що наприкінці кожного навчального року ви повинні проаналізувати своє Портфоліо і за його результатами оцінити свою діяльність в університеті, свій розвиток як студента і особистості: що нового ви дізналися, чому навчилися, а чому – ні і з якої причини; як ви можете використовувати отримані знання та вміння в житті.

Таким чином, складання Портфоліо – це не гонка за дипломами та всілякими грамотами, важливий сам процес участі в навчальній, науковій, спортивній або творчій роботі.

УСПІХІВ ВАМ!