Співробітники

Студентське самоврядування

Органом студентського самоврядування на юридичному факультеті є Студентський деканат юридичного факультету. Метою якого є вирішення питань студентського життя: організація, координація та заохочення громадської та наукової роботи студентів факультету, дозвілля та вдосконалення професійної майстерності.
Завданням СД юридичного факультету є забезпечення і захист прав та інтересів студентів юридичного факультету, сприяння навчальній і творчій діяльності, діяльності студентських наукових гуртків, організація співпраці зі студентами інших вищих навчальних закладів та молодіжними організаціями.
Згідно з Законом України “Про вищу освіту” представники Студентського Деканату юридичного факультету входять до складу Вченої ради факультету, є членами стипендіальної комісії, за їх погодженням приймається рішення про відрахування осіб, які навчаються на факультеті.
Студентський Деканат юридичного факультету завжди радий вітати нових енергійних, активних і талановитих студентів юридичного факультету, які бажають працювати в студентському колективі.