Події на факультеті

Чергова перемога Юрфаку

У СНАУ пройшов гала—концерт конкурсу першокурсників «Зустрічайте: це – ми»

Диплом Гран-прі та кубок переможця 41-го конкурсу першокурсників «Зустрічайте: це – ми!» вибороли студенти юридичного факультету. Крім цього, переможці отримали чудовий принтер від  Інтернет-магазину «КомпСервіс».

Почесне І місце одержали студенти факультету агротехнологий та природокористування! ІІ місце здобули студенти факультету економіки і менеджменту. Та почесне ІІІ місце у конкурсі отримали студенти факультету ветеринарної медицини.

Організатори та учасники конкурсу висловлюють щиру подяку за підтримку студентських талантів керівництву Сумського національного аграрного університету та партнерам: Управлінню освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації; Центру дозвілля молоді Сумської міської ради; Інтернет-магазину «КомпСервіс» та компанії «Global Bilgi» за сприяння у проведенні цього неймовірного конкурсу студентської творчості.

Результати:

Номінація «Вокал: соло»

І місце – студентка юридичного факультету Анастасія Мартиненко та студент факультету економіки і менеджменту Чжао Пєнцю;

ІІ місце – студенту факультету агротехнологій та природокористування Віталій Шаповал;

ІІІ місце – студентка факультету економіки і менеджменту Аліна Гвоздецька та студентка юридичного факультету Валерія Зінченко.

Номінація «Вокал: дует»

І місце – дует юридичного факультету у складі Валерії Зінченко та Анастасії Мартиненко;

ІІ місце – дует біолого-технологічного факультету у складі Вікторії Симоненко та Оксани Грибанової.

ІІІ місце – студентки факультету харчових технологій Євгенія Матлай та Тетяна Опімах.

Номінація «Сучасна хореографія»

І місце – студенти будівельного факультету Анастасія Гончар та Артем Хижняк;

ІІ місце – колектив юридичного факультету та студенти факультету ветеринарної медицини;

ІІІ місце – хлопці з інженерно-технологічного факультету та дівчата з факультету економіки і менеджменту.

Номінація «Бальна хореографія»

І місце – студенти факультету економіки і менеджменту та студенти юридичного факультету;

ІІ місце – студенти біолого-технологічного факультету;

ІІІ місце – студенти факультету агротехнологій та природокористування.

Номінація «Народна хореографія»

І місце – студенти юридичного факультету;

ІІ місце – студенти  факультету  агротехнологий  та природокористування.

Номінація «Вокально-інструментальний жанр»

І місце – студент факультету ветеринарної медицини Павло Стадник;

ІІ місце – дует факультету агротехнологій та природокористування у складі Дениса Удовенка та Вікторії Гапон;

ІІІ місце – студентка факультету ветеринарної медицини Діана Головкіна та тріо інженерно-технологічного факультету у складі Артема Журавля, Олександра Стадніченка та Ігора Бакляка.  

Номінація «Краща команда КВН»

І місце – команда «Немножко юристы» юридичного факультету та команда «Економічна шайка» факультету економіки і менеджменту;

ІІ місце – команда «Streamteam» факультету агротехнологій та природокористування;

ІІІ місце – команда «9 файриков и Я» факультету ветеринарної медицини та команда «Фіть-ха» факультету харчових технологій.

Номінація «Кращий флешмоб»

І місце – студенти факультету економіки і менеджменту та студенти факультету агротехнологій та природокористування;

ІІ місце – студенти будівельного факультету та студенти юридичного факультету;

ІІІ місце – студенти факультету ветеринарної медицини та студенти факультету харчових технологій.

Номінація «Кращий ведучий»

У цій номінації перемогу отримали 4 студенти:

–         студент факультету агротехнологій та природокористування Станіслав Одноок;

–         студент факультету економіки і менеджменту Олександр Бабич;

–         студенти юридичного факультету Анастасія Мартиненко та Олександр Середа.

 Детальніше: http://www.sau.sumy.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6686%3A2018-11-02-14-19-14&catid=194%3A2009-12-30-07-01-37&Itemid=239&lang=uk