Події на факультеті

Юрфак – в числі найсильніших факультетів в рамках проведення «Козацьких ігор» у Сумському НАУ.

19 лютого спортивний комплекс Сумського національного аграрного університету наповнився духом сили, витривалості та мужності.

За ініціативи студентського самоврядування СНАУ відбулися спортивні змагання «Козацькі ігри», в яких брали участь збірні команди студентів з 8 факультетів.

Учасники боролися за звання «найсильнішого» факультету університету за декількома змагальними етапами. Серед них віджимання від полу для хлопців, стрибки на скакалці для дівчат, елементи гри в баскетбол, перетягування канату, човниковий біг та багато інших цікавих вправ.

Подолавши всі випробування, перемогу здобув факультет ветеринарної медицини, срібло отримав факультет агротехнологій та природокористування, а бронзу між собою розділили юридичний та інженерно-технологічний факультети.

Ідеєю створення заходу ділився Олександр Галушко голова студентського самоврядування Сумського НАУ: «Віддаючи велику кількість часу навчанню, наші студенти втомлюються розумово, а як відомо кращий відпочинок в такому випадку – це спорт. Ми вважаємо, що студентів потрібно агітувати займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, саме тому «Козацькі ігри» стануть традиційними щорічними змаганнями. Окремо хочемо подякувати кафедрі фізичного виховання за надану підтримку у організації цього заходу». Щиро вітаємо команди з перемогою! Бажаємо успіхів, нових звершень та «золотих» перемог! Детальніше…