Події на факультеті

Тиждень Землевпорядника

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі.

Професійне свято День землевпорядника відзначається в Україні щорічно з 2000 року у другу суботу березня. У 2019 році День землевпорядника припав на 9 березня.

Кафедра Геодезії та землеустрою Юридичного факультету Сумського національного аграрного університету в період з 04.03 по 07.03. 2019р також долучилася до святкування.

Проведення заходів розпочалося з конкурсу «найкраща стіннівка» до Дня землевпорядника.

Пізнавальну  та цікаву лекцію на тему: «Історичні аспекти розвитку професії інженера-землевпорядника»,   прослухали студенти першого курсу групи ЗТК 1801 05.03.2019 року.

Корисно в цей день провели свій час студенти групи ЗТК 1601 та 1701, завітавши на екскурсію до  ДП «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Студенти ознайомилися з структурою підприємства, основними напрямками його роботи та мали змогу поспілкуватися з фахівцями в галузі землеустрою.

6.03.2019 в рамках заходів відбулася зустріч студентів групи ЗТК 1501, 1601, 1701 з працівниками відділу Державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру в Сумській області. Ціль зустрічі – ознайомлення з сучасними методами виконання геодезичних зйомок місцевості.

Завершальним етапом тижня присвяченому «Дню землевпорядника» стало оголошення переможців конкурсу «найкраща стіннівка». Студенти були відзначені солодкими призами.